Rüki kunstiamps #2


Oled oodatud ürituste sarja teisele vestlusõhtule Rüki galeriis kolmapäeval, 10. aprillil kell 18.00. Seekordseks külaliseks on Viljandi 1990ndate kunstielu eestvedaja, Viljandi kunstnike ühenduse asutajaliige, maalikunstnik ja Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia õppejõud Kersti Rattus.
 
Taaskord meenutame Viljandi kunstielu üht säravamat kümnendit - 1990ndaid. Arutame, miks võib seda kümnendit Viljandis nimetada legendaarseks, millist mõju avaldas see kohalikule kunstielule ning milline on tänane kunstielu Viljandis. 1990. aastal Konrad Mäe maalipreemiaga tunnustatud kunstnik Kersti Rattus tutvustab ka oma pikaaegset loominguteed, viimase aja otsinguid ning tulevikuplaane.

Kersti Rattus töötab alates 1995. aastast TÜ Viljandi kultuuriakadeemias, käesoleval ajal maali õppejõuna. Osalejatel on võimalus tutvuda tema kunstiõpetamise eksperimentidega, mis võimaldab ka neil, kes kunstiga ei tegele, omandada  suurepäraseid loomingulisi tulemusi. See peaks kindlasti huvi pakkuma ka kunstiõpetajatele.
 
Rüki kunstiamps #2 toimub kolmapäeval, 10. aprillil kell 18.00 Rüki galeriis (Tartu tn 7c, Viljandi). Vestlust juhib kunstiteadlane Tiiu Männiste. Pakume ka veini ja suupisteid.
 

Tule ise ja kutsu teisi huvilisi ka kaasa!
Eelmine
Angela Maasalu "Õnnelik maja"
Järgmine
"Urmas Ploomipuu geomeetriline realism. Kokkupuuted ja peegeldused"